SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Romeo poston foton e ëmbël me Heidin, për herë të parë pas përfundimit të Big Brother VIP

Romeo Veshaj, një nga personazhet më të komentuar dhe finalist i këtij edicioni të Big Brother VIP 3, ka publikuar një foto me Heidin, për herë të parë pas përfundimit të reality show-t.

Në qendër të vëmendjes tashmë, aktori ka zgjedhur të postojë një foto në InstaStory, ku duket duke përqafuar Heidin. Fotoja është realizuar në ashensor, ndërsa Heidi duket vetëm me kurriz, me Romeon që i ka hedhur dorën rreth qafës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?