SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Rrëmbeu çmimin e madh të Big Brother VIP 3, Egla Ceno bën reagimin e parë: Ja kujt ia dedikoj fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan Dedën dhe 4 finalistë të tjerë.

Në një prononcim të shkurtër për Top Albania Radio, pak pasi u shpall fituese, Egla është shprehur tejet e emocionuar për këtë arritje.

Ajo tha se këtë sukses përveç nënës së saj ja dedikon të gjitha grave, por sigurisht edhe vetes.

“E meritoja”, tha ajo ndër të tjera, ndërsa theksoi se dëshironte shumë që këtë edicion në BBV, në mos ajo, një grua tjetër duhet ta fitonte

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?