SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rrëzohet aksidentalisht në gropën e ujëmbledhësit, vdes 90-vjeçarja në Dropull

Ajo jetonte e vetme dhe dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht dhe ka rënë në një gropë betoni pa ujë që shërbente si ujëmbledhës, që ndodhet në oborr të banesës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?