SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Tragjike/ Vetvritet efektivja e policisë

Lajmi tragjik sapo behet i ditur. Efektivja e policise  ka bere vetvrasje ne banesen e saj.

Viktima quhet Aldorjana Lushi ku sipas informacioneve, 22-vjeçarja prej afro një viti e gjysmë punonte si efektive në komisariatin nr.5 në kryeqyetet.

Ajo diten e sotme nuk ka shkuar ne pune dhe dyshohet se akti i vetvrasjes eshte kryer rreth orës 18.30 minuta

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?