SPRINT NEWS ALBANIA

BotaRajoni

VIDEO/ Rumani, dy deputetë përleshen fizikisht

Dy deputetë u përleshën fizikisht në një seancë parlamentare në Rumani. Konflikti ka ndodhur mes Florin Roman, deputet i Partisë Nacional Liberale dhe Dan Vulceanu, deputet i pavarur.

Florin Roman pretendon se Dan Vilceanu e sulmoi atë teksa po dilnin nga salla plenare, duke e goditur me gju. Roman paralajmëroi se do të bëjë kallëzim penal ndaj deputetit që e dhunoi.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?