SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Sylvinho me pasaportë shqiptare, bëhet qytetar i Lushnjes

Këtë të martë, Sylvinho betohet si qytetar i Lushnjë, gjë e cila do të thotë se në gjendjen civile do ta ketë në qytetin e Lushnjes.

Në këtë dokument, trajneri brazilian do të jetë banor i lagjes “Çlirimi” të këtij qyteti.

Por jo vetëm Sylvinho, madje dhe dy ndihmësit e tij, Zabaleta dhe Doriva morën pasaportën shqiptare dhe do ta kenë gjithashtu vendbanimin në Lushnje./

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?