SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Frymëzuar nga Luna, Luizi bën ndryshime edhe me makinën

Ardhja e Lunës në jetë ka sjellë edhe një ndryshim në gjërat materiale të Luiz Ejllit. Këngëtari dhe Kiara Tito u bënë prindër vetëm pak javë më parë dhe duket se po u pëlqen aq shumë sa po e reflektojnë në gjithçka.

Luizi ka postuar një foto në InstaStory ku ka zbuluar një detaj tepër të veçantë: targat e makinës së re mbajnë emrin e vajzës së tij.

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?