SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ministrja Belinda Balluku thirret në SPAK

Ministrja e Transporteve dhe njëhkosisht edhe zv/kryeministre është paraqitur sot në SPAK.

Ajo ka shkuar në SPAK afër përdundimit të orarit të punës.

Ajo po pyetet në lidhje me inceneratorin e Tiranës dhe kërkesa për pyetje i ka ardhur nga Dritan Prençi, i njëjti prokuror që thirri edhe Erion Veliaj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?