SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Luiz zbulon pse ai dhe Kiara vendosën ta quanin vajzën e tyre Luna Mari

Pak ditë më parë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër të një vajze që e quajtën Luna Mari.

Por, pse kjo zgjedhje?

Arsyet i ka zbuluar këngëtari në një “live” në Instagra.

 

 

Luizi e ka shpjeguar se dy gjyshet e tyre quhen Mari dhe në nder të tyre tani vajza mban këtë emër.

“Luna Mari se është Shën Mëria në radhë të parë. Është gjyshja e Kiarës e ka emrin Mari, por edhe gjyshja ime e ka emrin Mari. Kurse Luna i ka pëlqyer Kiarës gjithmonë si emër”, ka thënë ai.

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?