SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Vjen në jetë vajza e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit

Kiara Tito dhe Luiz Ejllit janë bërë prindër për herë të parë!

Burime për popart.al bëjnë me dije se moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj vetëm para pak orësh. Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?