SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Tritol banesës së gjyqtarit në Shkodër, momenti kur autori vendos lëndën plasëse

Në pamje shfaqet autori që i afrohet banesës së gjyqtarit, i cili mban veshur një xhup të zi, maskë dhe doreza të bardha.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk pati persona të lënduar, ndërsa grupi hetimor po kalon në sitë të gjitha detajet për këtë akt kriminal.

Gjyqtari Sterkaj aktualisht ruhet nga efektivë të Gardës së Republikës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?