SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Lushnjë-Berat!

Një aksident i rëndë në rrugën nacionale Lushnje Berat në afërsi të Fier-Sheganit.

62-vjeçari Etem Bushi që udhëtonte me një motomjet elektrik duke dalë nga rruga dytësore është përplasur me një mjet tip Toyota që udhëtonte në drejtim të Lushnjes.

Si rezultat i përplasjes motomjeti është ndarë në dysh dhe drejtuesi ka marrë plagë të rënda. 62-vjeçari ndodhet në spitalin e Lushnjes me plagë të rënda.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?