SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kreu i Policisë së Tiranës flet për Ervis Martinajn

Kreu i Policisë së Tiranës, Tonin Vocaj, i ftuar mbrëmjen e sotme në “Top Story” me Grida Dumën, u shpreh se ngjarjet e rënda kriminale në vendin tonë, zbulohen në masën 85 deri në 90%, duke shtuar se është e pamundur që të zbulohen në 100%.

Ai shtoi se sa më shumë kalon data e ngjarjes, probabiliteti  për të gjetur prova, ulet.

I pyetur nga Grida Duma lidhur me rastin e të shumëkërkuarit dhe të shpallurit të zhdukur, Ervis Martinaj, nëse është gjallë apo jo, referuar edhe afatit që kryeministri Edi Rama i dha policisë për zbardhjen e këtij rasti, ai tha: Për Martinaj ka një grup të posaçëm në polici që po e ndjek këtë çështje. Ka pasur informacione dhe pista që po hetohen.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?