ShowStil/Jetë

“Ke një javë që gatuan për të”- Kriset marrëdhënia Ilnisa-Meriton

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë përfshirë në një debat së fundmi në shtëpinë e Big Brother Vip 3 dhe shkak është bërë, Françeska Murati.

Gazetarja është mërzitur me Meritonin, ndërsa i ka shprehur se gatuan dhe rri vetëm me Françeskën.

Pjesë nga biseda:

 

Ilnisa: Ke një javë që po gatuan për Françeskën

 

Meritoni: The hajeni bashkë mëngjesin. U çova për ty me shumë dashuri si çdo ditë se të dua dhe përgatita…ma hodhe poshtë mënyrën se isha i mërzitur. Unë u qetësova me veten

Ilnisa: Më vjen keq për mënyrën bastarde…

Meriton: Ma hodhe poshtë the gatuaj dhe haje me Françeskën

Ilnisa: Kam një javë që të gjej me Françeskën

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?