AktualitetPolitike

Ngritja e dy komisioneve pas marrëveshjes/ Zbardhen emrat e anëtarëve të PS dhe PD

Anëtarët e opozitës së dy komisioneve të ngritura pas marrëveshjes mes PS dhe Rithemelimit janë publikuar këtë të mërkurë.

Komisi0ni hetimor për ndërhyrjet në TIMS:

Ervin Saljanji – kryetar

Ramadan Lika

Lefter  Gështenja

Xhelal Mziu

Elda Hoti

Luan Baçi

Asllan Dogjani.

Komisioni për Shëndetësinë:

Albana Vokshi- kryetare

Zheni Gjergji

Ina Zhupa

Edmond Spaho

Sajmir Korreshi

Petrit Vasili

Zvevensesues Ilda Dhori/ Emilia Koliqi.

Komisioni Hetimor i Kuvendit për Shërbimin Publik të Sterilizimit dhe Shërbimin Publik të Check-Up në Shëndetësi, PS.

Z. Plarent Ndreca Nënkryetar

Komisioni Hetimor i Kuvendit për Trajtimin e të Dhënave të Sistemit TIMS, PS

Z. Toni Gogu Nënkryetar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?