ShowStil/Jetë

Liami rikthehet dhe njëherë në shtëpi

Liami është rikthyert në shtëpinë e Big Brother nga televotimi që u hap natën e sotme.

Publiku vendosi me anë të një televotimi që ai të rikthehet dhe të bëhet sërish banor.

Ai u largua një dit pasi hyri për shkak të disa problemeve me ligjin, i cili u shpall i pafajshëm nga Gjykata.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?