Aktualitet

VIDEO/ Vjedhje ‘spektakolare’ e argjendarisë në Tiranë, 43-vjeçari si ‘Spider-Man’

Është vënë në pranga një 43-vjeçar i cili pak ditë më parë grabiti një dyqan telefonash dhe një argjendari.

Për këtë të fundit duket se Afrim Dulaj ka përdorur një ‘teknikë filmash’,  teksa ka sharruar pjesën e çatisë së dyqanit, dhe përmes një teli të improvizuar, i ka kapur varëset dhe i ka nxjerrë.

Policia bën me dije se vlera e florinjve të vjedhura shkonte në 1.000.000 lekëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?