AktualitetPolitike

Bashkë me LTM Princ Leka II dhe Shehat Shehun (Familjen e Tij) vendosur në Belgjikë që në vitet ‘50

Fotot jane bere publike nga Kryetari Legalist, Shpetim Axhami
Bashkë me LTM Princ Leka II dhe Shehat Shehun (Familjen e Tij) vendosur në Belgjikë që në vitet ‘50, ardhur këto ditë për vizitë në Tiranë.
Mund të jetë një imazh i 11 persona
Shehat Shehu, nga fshati Shtiqën, Lumë-Kukës, përkrahës dhe një ndër pjesmarrësit kryesor në bërthamën e Ushtrie Kombëtare Shqiptare krijuar kjo nga lëvizjet në interes të Çeshtjeve Kombëtare ndërmërrë dhe drejtuar këto nga Mbreti Leka I pas Kuvendit të Madritit të vitit 1972.
Shehat Shehu sot një ndër drejtuesit kryesor të Partisë Lëvizja e Legalitetit për degën Belgjikë.
Mund të jetë një imazh i 4 persona
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?