Aktualitet

Po trafikonin klandestinë, dy të arrestuar në Këlcyrë

Dy persona kanë përfunduar në pranga të Policisë për trafikim klandestinësh.

Ata u kapën në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet, në dalje të qytetit të Këlcyrës.

Të rinjtë po transportonim me automjetin tip “Volkswagen”, kundrejt fitimit, 4 emigrantë të paligjshëm.

Sipas policisë, emigrantët ishin nisur nga Hani i Hotit në Shkodër dhe po udhëtonin drejt Kakavijës në Gjirokastër.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?