Aktualitet

Vr’itet brenda në banesë ish polici në Fushë Kruje

Nje ngjaarje e rende sapo ka ndodhur ne Fushe Kruje.

Burime bejne me dije se eshte ekzekutuar brenda ne banese ish polici burgjeve Gentian Bejtja.

Është gjendur gjithashtu dhe nje makinë e djegur prane vendit ku dyshohet se eshte bërë vrasja.

Vijon…

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?