Aktualitet

Kërcet sërish koburja, këtë radhë në Shkodër, qëllohet ndaj një personi

Burime bëjnë me dije se është qëlluar me armë ndaj Gent Larushku.

Akoma nuk dihen arsyet dhe nëse ka të plagosur apo vrarë.

Pak më parë u vra në Fushë Krujë dhe Gentjan Bejtja, ish polic i burgjeve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?