ShowStil/Jetë

Egla teshtin dhe “pështyn” në fytyrë Roza Latin: O shëmtirë

Pas sherrit me Riken, ku kjo i fundit i hodhi pana në fytyrë, Egla ka bërë debat dhe me Roza Latin. Roza Lati e ngacmon duke i thënë “ka një zarf të zi për herë të dytë në shtëpi” ndërkohë që Egla për ta shmangur i teshtin para fytyrës, duke e spërkatur me pështymë. Teshtimat e Eglës zgjatën deri në momentin që shkoi Ilnisa dhe u bë gati t’i teshtinte në fytyrë, por Egla u mbrojt me jorganin e saj.

 “Kam alergji në fytyrën e saj”, i tha Egla-Rozës.

Top Channel

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?