Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqndra

Lëkundje të forta termeti janë rregjistruar rreth orës 04:07 minuta të mëngjesit në Shqipëri.

Lëkundjet janë ndier në disa qytete si në Tiranë, Shkodër, Durres etj.

Mësohet se epiqendra ka qenë në Malin e Zi dhe forca e tërmetit ishte rreth 5.6.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?