ShowStil/Jetë

Julia Iliriani: “Kam pasur dy lidhje paralele” – VIDEO

Ditën e djeshme banorët e BBV3 të ulur në oborr banorët kanë bërë një sfidë, ku duhet t’i përgjigjeshin pyetjeve pikante.

Pyetja që i ra Julias ishte nëse ka pasur ndonjëherë një lidhje paralele. Julia nuk ngurroi të përgjigjej duke u shprehur se po ka pasur dhe e shpjegon arsyen.

 “Duke qenë se unë shumicën e viteve e kam kaluar vetëm dhe duke qenë se kam patur shumë eksperiencë në kurriz, sepse nuk jam as 25 vjeç, as 30 vjeç, në momentet të caktuara, duke qenë se kam dashur gjëra të ndryshme, i kam marrë nga njerëz të ndryshëm.Kështu që po, kam patur dy lidhje paralele”, u shpreh Julia.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?