Aktualitet

Aksident në Shijak/ Shoferi humbet kontrollin, makina përfundon në lumë

Një aksident ndodhi këtë mbrëmje në Shijak, ku shoferi i një automjeti humbi kontrollin dhe ra në lumë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 17:50, në lagjen “Prizreni”. Shtetasi me iniciale E.Sh., që drejtonte mjetin doli nga rruga, duke përfunduar në lumë.

Nuk dihet shkaku se përse shoferi humbi kontrollin, ndërkohë që u dërgua në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?