SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Aktorja Roza Anagnosti mohon të ketë firmosur peticionin pro Elia Zaharisë

Dje u be publike nje peticion prej 144 artistesh ne mbrojtje te ish gruas se Princit Leka.

Por po dje ka qene vajza e aktores Roza Anagnosti qe ka mohuar kete fakt duke thene se Mamaja ime nuk ka dijeni pee firmen dhe emrin e saj tek ajo liste.

Komenti i vajzes se aktores:

 

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?