SPRINT NEWS ALBANIA

ArtKulture

Muzeu Kombëtar mbyllet deri në vitin 2028

NJOFTIM!

Të nderuar drejtues të agjencive turistike, drejtues të tureve kulturore dhe palë të tjera të interesuara, ju bëjmë me dije se:

Në kuadër të zbatimit të projektit “Restaurimi, rikonstruksioni dhe muzealizimi i Muzeut Historik Kombëtar, Tiranë”, Muzeu Historik Kombëtar do të jetë i mbyllur për vizitorët për periudhën 15 Mars 2024 deri më datë 15 Mars 2028.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?