Aktualitet

SPAK Kërkon 2 vite e 6 muaj burg për Belerin, reagon avokati

Një fabul e ndërtuar shumë keq dhe vendim i paligjshëm. Kështu e ka cilësuar pretencën e SPAK sot avokati i Fredi Belerit.

Avokati I Belerit

“Nuk sollën asnjë provë përveç dëshmisë së, Arsen Ramës. Është një fabul e ndërtuar shumë keq. Edhe ata të 46-ës e ndërtonin më mirë fabulën. Është një akuzë e turpshme, vendim i pritshëm.”, tha avokati.

Nuk ka një fotot të tyre të Hasan Ramës, jo më Belerit, është e ndërtuar shumë keq si fabul, e turpshme, e pritshme, gjykata është në vëmendje e prokurorisë, çfarë flet prokuroria> E tërhoqi procesin, rrëzoi të gjitha kërkesat, pasi administroi dëshmitë e rreme të Abdyl Ramës. Do të kishin një foto të Arsenit, jo më Belerit. I gjithë procesi është mbi dëshminë e dy vëllezërve të dy të dënuar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania