AktualitetPolitike

Petrit Doda i hakërrehet Alibeajt dhe i kërkon të shkojë tek foltorja!

Ndërkohë që deputetët e opozitës ndodheshin në foltore, Alibeaj ishte i ulur në vendin e tij dhe dukej mjaft i qetë. Deputeti i rithemelimit Petrit Doda ka shkuar me nerva aty pranë Alibeajt, duke i drejtuar gishtin dhe i bërtet.

Ai i kërkon që të mos rrijë aty, por të afrohej tek foltorja. Ndërkohë që Alibeaj vazhdon të ruajë qetësinë me duart e kryqëzuara, ndërsa një person nga garda e largon Dodën.

Seanca e sotme i ngjan atyre të kaluara, pasi u mbajt mes kaosit dhe tensioneve. Deputetët opozitarë i ranë pa pushim zhurmuesve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania