AktualitetPolitike

Goditet makina e ministrit Balla

Deputetët e opozitës godasin me vezë makinën e ministrit Balla dhe atë të sekretarit të Kuvendit.

Incidentet ndodhën pas përfundimit të seancës plenare. E pari që u godit ishte makina e Ballës, dhe më pas ajo e sekretarit të Kuvendit.

Ndërkohë, me vezë u sulmua edhe makina e Sekretarit të Përgjithshëm të Kuvendit, Genc Gjonçaj.

Ky i fundit u sulmua më herët edhe me miell.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania