AktualitetPolitike

Dërgon dy amendamente në Kuvend, Luli nuk guxon as të flasë në seancë

Teksa kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla njoftoi mbërritjen në Kuvend të dy amendamenteve të propozuara nga Basha, ky i fundit refuzoi që të fliste.

Pasi Nikolla i dha leje për të folur në seancë, Basha refuzoi. Nga se ka frike nje deputet qe te mbroj ne parlament amandamentet e propozuara prej tij?

Seanca e sotme i ngjan atyre të kaluara, pasi po mbahet mes kaosit dhe tensioneve. Deputetët opozitarë i bien pa pushim zhurmueseve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania