ShowStil/Jetë

VIDEO epike! Sara i bën muhabet, Gazin e zë gjumi

Në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” nuk ka vetëm debate dhe zënka, por ka edhe momente të bukura dhe plot të qeshura. Gjithashtu ka momente kur banorët ulen e bisedojnë me njëri-tjetrin në qetësi.

I tillë është rasti i Sarës dhe Gazit mbrëmë, ku të dy ishin ulur në living dhe po flisnin rreth lojës. Por në një moment teksa Sara po fliste, Gazin e ka zënë gjumi.

“Nuk kam nevojë të bëj thashetheme, thjesht i thashë Artës rishikojë këtë gjënë që po bën, sepse edhe ti e ke bërë por s’ma ke bërë mua me tendencë për marketing të keq, ku di unë se ça më tha. Shikoje se ndoshta as ai nuk t’a ka bërë me tendencë, kaq ishte thelbi i asaj që po luftoja unë”, tha Sara.

Këtu ndërhyn Gazi, i cili thotë: “Ndoshta është tjetër gjë”, e sapo tha këto fjalë ai mbyll sytë dhe fle.

Ndërkohë Sara vazhdonte dhe fliste: “Ajo e mori si e mori, kur të qetësohet. Kaq e thjeshtë ishte. Nuk e kam as target dhe as problem Artën, kështu që nuk kam pse ti prish punë si me thënë. Jemi shumë këtu tani, nuk kam Artën qëllim. Janë nja 4-5 të tjerë para Artës”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania