AktualitetPolitike

“Të hyjë populli brenda”, deputetët e opozitës thirrje protestuesve të opozitës

Deputetët e opozitës po shtyjnë me forcë punonjësit e Gardës për të hyrë në ambientet e brendshme të Parlamentit të Shqipëris. “Turp të keni”, dëgjohet një prej deputetëve opozitar.

Deputeti Asllan Dogjani bën thirrje që populli të hyjë brenda. “Këtu është diktaturë. Edhe Enver Hoxha nuk i ndalonte deputetët të hyjnë brenda”, tha ai. “Komandanti iu mori nja 100 milionë euro dhe iku”, tha deputeti Ervin Salianji, drejtuar punonjësve të Gardës.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania