Aktualitet

RENEA dhe FSK e Kosovës, kontrolle në Kamëz dhe Bathore

RENEA dhe Policia e Kosovës ka zhvilluar një megaoperacion ku u sekuestruan rreth 40 km lëndë eksplozivi.

Shikoni foton ku shihet lënda plasëse e sekuestruar, ndërkohë që janë ndaluar 7 persona.

Mësohet se mes të ndaluarve ka dhe shtetas nga Kosova, pasi bëhet fjalë për një grup që kishte shtrirë aktivitetin në të dy vendet.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania