Politike

Gazment Bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar

Gazment Bardhi mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Demokratike. Përmes një mesazhi, Bardhi ka njoftuar deputetët demokratë për mbledhjen.

Mësohet se mbledhja është parashikuar që të nisë në orën 12:00. Kujtojmë se sot opozita do të mbajë një protestë para Kuvendit në orën 17:00, në një kohë kur brenda ka dhe seancë plenare.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania