ShowStil/Jetë

BBV3/ Shtatë banorë në nominim, kë doni të shpëtoni

Shtatë konkurrentët ishin më të nominuarit nga banorët, ndërkohë që grupi i Romeos që fituan lojën e zinxhirit ishin imun.

Televotimi është kë doni të shpëtoni, ndaj votoni banorin tuaj të preferuar për ta shpëtuar nga eliminimi.

Ilnisa, Sara, Fationi, Juli, Meri, Meritoni dhe Gabriele janë në nominim dhe një prej tyre do të lërë shtëpinë të shtunën.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania