ShowStil/Jetë

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku drejt ndarjes (FOTO)

Një nga çiftet më të komentuar të estradës shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, janë sërish në qendër të vëmendjes.

Një veprim i fundit i dyshes ka bërë që shumë nga fansat dhe ndjekësit e tyre të ngrenë dyshimet për një krisje të marrëdhënies së tyre, deri në ndarje.

Dy artistët nuk ndiqen më me njëri tjetrin në Instagram. Dyshimet janë përforcuar edhe më shumë, pasi dyshja kanë hequr edhe fotot e tyre së bashku, në rrjetet përkatëse sociale.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania