BotaRajoni

E tm’errshme/ Humb jetën 18-vjeçari shqiptar në Itali për një sfidë në TikTok

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Itali, 8 ditë pasi u përplas nga një makinë teksa po bënte një sfidë për në rrjetin social TikTok.

 

Kk

Bëhet fjalë për Lorenzo Pjetrushi, i cili po qëndronte në këmbë mbi makinën në lëvizje, ku u rrëzua dhe u përplas nga një tjetër mjet.

Për të realizuar sfidën, i riu ka hipur mbi kofanon e makinës së shokut dhe po xhironin videon për ta postuar në Tik-Tok. Por i riu është rrëzuar nga makina dhe më pas është përplasur nga një tjetër makinë, duke humbur jetën tragjikisht.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania