ShowStil/Jetë

A më do?”/ Meritoni dhe Ilnisa shtrirë në krahët e njëri-tjetrit

Sikurse bëjnë çdo natë, edhe sot çifti janë shtrirë në krahët e njëri-tjetrit, duke bërë pyetje personale për t’u njohur më mirë, ndërsa nuk kanë munguar edhe bisedat në referencë të lojës së banorëve të tjerë në shtëpi Rozës dhe çiftit tjetër Sara-Bardhi.

Në një moment Ilnisa i ka kërkuar Meritonit puthje, teksa e pyet në mënyrë të drejtpërdrejtë; “A ma do?”. Në kundërpërgjigje, banori e ka thirrur shpirt dhe i ka kërkuar sqarim pse dyshon në dashurinë e tij, pyetje të cilën Ilnisa e ka nënvlerësuar duke thënë se është budallallëk, pasi ajo nuk ndikohet nga fjalët e të tjerëve.

Meritoni: Ë?

Ilnisa: A më do?

Meritoni: Të kam shpirt.

Ilnisa: Edhe unë.

Meritoni: Po ti pse e dyshon?

Ilnisa: Po unë pyes gjithmonë a më do. Llastohem.

Meritoni: Pse dyshon?

Ilnisa: Nuk dyshoj. Do të vijë një moment që do të më njohësh pa merak.

Meritoni: Ndikojnë fjalët, ndikojnë shumë por nejse.

Ilnisa: Ahuuuu… Je shumë i bezdisur kur flet budallallëqe.

Meritoni: Të vërtetën?!

Ilnisa: Nuk është e vërtetë që ndikon.

Meritoni: Mirë që e folëm, nëse nuk do ta flisnim tani do të të kapte mëllefi.

Ilnisa: Jooo, ti mua nuk më njeh fare. Fare.

Top Channel

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania