ShowStil/Jetë

“Big Brother VIP”? Bardhi puth banoren, çfarë ndodhi mes dyshes

Këngëtari i njohur Bardhi mbrëmjen e djeshme përpara se të flinte ka puthur në qafë Sarën në “Big Brother VIP”.

Menjëherë pas kësaj banorja është ndier në siklet dhe duke qeshur i ka kërkuar artistit që të largohet pasi po lënë nam.

“Çohu dhe ik se lamë nam, shpejt”– u shpreh banorja.

 

Ditët e fundit dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa kjo gjë është vënë re edhe nga ana e banorëve të tjerë, të cilët e komentuar afërsinë e tyre.

fërsinë e tyre.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania