EROSShow

FOTO: Mia Khalifa nuk përmbahet, ish-por’nostarja nu’do edhe në…

Ish-pornostarja me famë botërore, Mia Khalifa, vijon të mbetet një prej femrave më të ndjekura në rang botëror.

Prej kohësh ajo e ka mbyllur me filmat me “pullë të kuqe”, për të vijuar karrierën si influencuese në rrjetet sociale, teksa regjistron më shumë 27 milionë fansa vetëm në “Instagram”.

Si gjithnjë nuk mungojnë postimet provokuese nga 30-vjeçarja me origjinë nga Libani, e cila së fundmi ka pozuar “topless” para pasqyrës dhe disa të tjera nudo.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania