EROSStil/Jetë

“Në shtrat jam…” modelja shqiptare flet për momentet intime

Ish-konkurentja e “Dancing with the Stars”, Juliana Nura së njihet për deklaratat që ajo bën dhe natyrën e saj pa komplekse.

 

U zunë për një djalë? Ja çfarë tha Xhuliana Nura për konfliktin me Dafina Zeqirin - Shqiptarja.com

Gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi për “Prive”, ajo ka zbuluar më shumë rreth jetës së saj personale.

Teksa u pyet se si do ta cilësonte vetën në shtrat, pulë apo luaneshë, duke qeshur dhe pa komplekse Xhuli tha “gjithmonë luaneshë”, duke treguar se është shumë e mirë në shtrat.

 

🤍 #juliananura #bigbrothervipkosova #fyp #fitnessmotivation #absworko... | TikTok Xhuli Nura me fotografi 'të nxehta' për ndjekësit në Instagram, pozon 'topless' dhe ekspozon format e trupit - Telegrafi - Telegrafi

 

Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të deklaratave ndaj jurisë së “DWTS” dhe këngëtares së njohur Fifi, për të cilën Juliana tha se do fitojë konkursin e kërcimkit “me mik”, për shkak të marrëdhënieve jo të mira me “Top Channel”.

Megjithëse disa ditë më parë Enxhi Nasufi u shpall fituesja e “DWTS”.
Sa vjeçe është Juliana Nura? - Insajderi
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania