SPRINT NEWS ALBANIA

Rajoni

Aksident tragjik në Mal të Zi, katër viktima, tre prej tyre shqiptarë

Një aksident rrugor me pasojë katër të vdekur ka ndodhur në Mal të Zi.

Mediat fqinje raportojnë se tre nga katër viktimat janë shqiptarë, mes të cilëve dhe një çift bashkëshortësh.

Ngjarja e rëndë  ka ndodhur mbrëmë në Mal të Zi, në Barane në afërsi të Plavës. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete./

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?