Aktualitet

SPAK kërkon pushim për çështjen penale ndaj Plarent Dervishaj dhe Lulzim Berishës

SPAK kërkon pushim për çështjen penale ndaj Plarent Dervishaj dhe Lulzim Berishës. Dervishaj dhe Berisha akuzohen për vrasjen e Vajdin Lamajt.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala, e cila raporton se hetimi për ta ishte veçuar për këtë pjesë.

Dervishaj dhe Berisha po gjykohen ,ndërkohe për vrasjen e Klodian Saliut në të njëjtin proces me Emiljano Shullazin dhe të tjerë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania