ShowStil/Jetë

Kërcet shpulla në ‘Për’puthen’, Enisa i gjuan me shuplakë Herrisonit – VIDEO

Puntata e sotme në ‘Për’puthen’ ka nisur me situata të papritura. Herrison ka ftuar në një takim 4 minutësh Enisën, por duket se nuk ka shkuar dhe aq mirë. Këtë herë jo për të vazhduar njohjen,  Herrison në përballjen me Enisën la të kuptohej se nuk do të dilte më në takime me të.

ulët’.

Gjë e cila e ka ‘acaruar’ këtë të fundit! Në një moment, Enisa ngrihet nga karrigia dhe e godet me shuplakë në fytyrë Herrison. Ky i fundit i drejtohet duke i thënë se nëse do të ishte mashkull nuk do të qëndronte aq i qetë.

Ndërsa Enisa nga ana tjetër, e cila mesa duket nuk e priste deklaratën e Herrison, e ofendoi duke e cilësuar veprimin e tij si të një ‘mashkulli të ulët’.

ulët’.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania