Aktualitet

Sherr masiv në Pukë, tre të lënduar

Në fshatin Gjegjan në Pukë tre persona jenë përfshirë në një konflikt fizik.

Polica thotë se një 55-vjeçar, është konfliktuar me një shtetas tjetër, ndërsa në sherr është përfshirë dhe nëna e këtij të fundit.

Si pasojë e sherrit të tre qytetarët kanë mbetur të lënduar dhe fatmirësisht ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania