AktualitetPolitike

Kaos dhe tensione në Kuvend, deputetet e maxhorancës bëhen gati për të votuar

Siç shihet nga pamjet në fjalë, deputetët socialistë kanë marrë kartonët, ndërsa duket se po bëhen gati për votim, ndonëse situata në Kuvend nuk i ngjan aspak asaj të një seance normale.

Situata në Kuvend është plot tensione, deputetët socialistë janë përgatitur për të vijuar me skenarin e tyre, atë të miratimit të buxhetit të vitit 2024.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania