Aktualitet

Shpërthim në një lokal Kamzë, dyshimet e para

Policia ka njoftuar se rreth orës 4:25 të së shtunës, në rrugën “Donald Trump” në Kamzë ka pasur një shpërthim.

Lënda plasëse ka qenë e vendosur në ambientet e jashtme të një lokali të marrë me qira nga shtetasi O. M., 24 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar fasada e jashtme e lokalit dhe janë thyer disa xhama, por fatmirësisht uk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve, njofton policia.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania