Aktualitet

Sherri i dhunshëm mes të rinjve në Kamzë, arrestohen 4 persona mes tyre një i mitur

Ende nuk dihen motivet e këtij konflikti, ndërsa ditën e sotme janë arrestuar katër persona, E. P., 20 vjeç, E. P., 20 vjeç, L. H., 19 vjeç, si dhe një të mitur 17 vjeç, të gjithë banues në Kamzë.

Nga ana tjetër K. Z., 19 vjeç, L. Gj., 19 vjeç dhe një shtetas 17 vjeç, janë dëmtuar gjatë sherrit dhe ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasit E. P., 20 vjeç, E. P., 20 vjeç, L. H., 19 vjeç, si dhe një të mitur 17 vjeç, të gjithë banues në Kamzë. Ditën e djeshme, rreth orës 20:00, në bulevardin “Nënë Tereza”, këta shtetas janë konfliktuar dhe kanë goditur me sende të forta shtetasit K. Z., 19 vjeç, L. Gj., 19 vjeç dhe një shtetas 17 vjeç, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania