ShowStil/Jetë

Njihuni me rezidencën luksoze të Ritës dhe Taika-s në Zelandën e Re

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi kanë blerë një rezidencë trekatëshe 5 milionë paund në Zelandën e Re: ‘Të kesh një vend që mund ta quajnë shtëpi është vërtet e rëndësishme’. Prona e re e dyshes ndodhet në Auckland.

Prona e madhe mburret me katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madh dhe pamje mahnitëse në të gjithë gjirin.

Shtëpia gri e errët është e vendosur në një platformë trekatëshe në majë të shkëmbit dhe është e vendosur në dy të tretat e një hektari, me aksesin e saj në plazh.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania